Marketing salonu beauty. Marketing salonu kosmetycznego i fryzjerskiego prowadzony przez agencję marketingową.

Jesteśmy agencją marketingową dla Ciebie!

Cześć! Czy już nas poznałaś? Jesteśmy Well marketing i zapewniamy spokój płynący z wyników! Temat salonów kosmetycznych jest nam bardzo bliski.  Każdego dnia pracujemy na sukces salonów takich jak Twój. Jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny, tutaj z pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Większość salonów kosmetycznych uważa, że marketing dotyczący usług w salonie to zbędny wydatek. Nic bardziej mylnego. To potencjał, który jest w zasięgu Twojej ręki. Wykorzystaj go!

Z tego artykułu dowiesz się:
 • Co to jest marketing salonu kosmetycznego i dlaczego go potrzebujesz,
 • Jak pozyskać nowych klientów dla Twojego salonu kosmetycznego,
 • Jak reklamować swój salon i jak może Ci w tym pomóc nasza filozofia „Well” od Well marketing.

Skuteczny marketing salonu kosmetycznego – co to takiego?

 • Termin „marketing” słyszałaś już wiele razy, ale nadal nie wiesz, co dokładnie kryje się pod tą nazwą? 
 • Nie wiesz, jak marketing może pomóc w Twoim salonie? 
 • Dlaczego prowadząc salon w branży beauty warto się tym zainteresować? 
 • Jakie są formy reklamy i gdzie je publikować?? 

Spieszymy z wyjaśnieniem!

Marketing to szereg dopasowanych działań reklamowych służących przede wszystkim do promocji salonu kosmetycznego. To dzięki tym działaniom zadabać możesz o pozyskanie nowych klientów, pozycjonowanie swojej strony interentowej, social media marketing czy promocję zabiegu kosmetycznego, który przynosi Ci największy zysk. 

Tradycyjny marketing salonu kosmetycznego „oflline” obejmuje m.in. ulotki, marketing szeptany twoich usług czy wizytówki salonu kosmetycznego. Marketing online, który proponujemy i w którym jesteśmy specjalistami to przede wszystkim skuteczna reklama na Facebooku, działalność w mediach społecznościowych, czy dobre pozycjonowanie salonu kosmetycznego w wyszukiwarce!

Dzięki temu możesz zyskać klientów, zadbać o stałych klientów,  poprawić swoje wyniki sprzedażowe, zwiększyć zarobki Twojego salonu kosmetycznego i ilość rezerwacji terminów! Czy to nie cudowne?

Najważniejsze jest jednak to, że przemyślany marketing salonu kosmetycznego umożliwi Ci zbudowanie trwałej i rozpoznawalnej marki Twojego salonu na rynku lokalnym. 
Marketing salonu beauty. Pamiętaj, że branża beauty wymaga prowadzenia promocji salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego. Skuteczny marketing to doskonały sposób na pozyskiwanie nowych klientów i rozwój salonu.

Klucz do sukcesu to reklama salonu kosmetycznego i fryzjerskiego!

W większości przypadków salony kosmetyczne lekceważą potencjał marketingu internetowego. To jednak duży błąd.

Właśnie dzięki działaniom w Internecie Twój salon kosmetyczny stanie się rozpoznawalny. A to sprawi, że klienci, skontaktują się z Tobą chętniej niż z konkurencją, by skorzystać z usług kosmetycznych. Co najważniejsze, Twój salon kosmetyczny zwiększy swoje dochody! Content marketing to nic innego jak skuteczna promocja salonu w mediach społecznościowych. 

Jeżeli skorzystasz ze wsparcia agencji marketingowej otrzymasz gotowy plan marketingowy salonu i będziesz dokładnie wiedziała jak reklamować swój salon. Twoim priorytetem będzie zadbanie o klientów, którzy postanowili obdarzyć Cię zaufaniem. Wystarczy, że będziesz wykonywać swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. To pozwoli przyciągnąć klientów. Musisz mieć na uwadze, że branża beauty jest bardzo konkurencyjna, dlatego szczególnie należy zadbać o marketing usług z branży beauty.

Promocja salonu kosmetycznego. Czy nauka zasad marketingu na własną rękę to dobry pomysł? 

Szczerze mówiąc to zależy. Na pewnym etapie to jest bardzo dobry pomysł. Chociażby w sytuacji, w której nie masz pieniędzy na inwestycję, która umożliwi rozpoczęcie współpracy  z agencją marketingową. Możesz zacząć się uczyć prowadzenia marketingu w twojej branży i zrobić cokolwiek w tym kierunku. Dlaczego? Żeby pokazać swojej społeczności w internecie, że jesteś, poprzez działania w mediach społecznościowych.

Ale z drugiej strony… 

Przyznajmy to szczerze. Marketing na Facebookowej i Instagramowej stronie salonu kosmetycznego to coś więcej niż wrzucenie posta. Marketing to dynamiczny żywioł. Stale się zmienia, dlatego żeby być na bieżąco z tym, jakie działania przynoszą najlepsze efekty, a jakie lepiej odpuścić, trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie. To czasochłonne zadanie, które wymaga ciągłego zaangażowania. Wiedza teoretyczna, jaką możesz otrzymać na jakimś kursie może okazać się niewystarczająca. A działania reklamowe w Twojej firmie jakie podejmiesz – nieskuteczne. A co za tym idzie stracisz pieniądze, czas i energię.

Możesz zlecić marketing salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego profesjonalistom!

Pamiętaj, nie musisz być z tym sama!

Oddelegowanie zadań innym to bardzo ważna umiejętność w prowadzeniu salonu kosmetycznego. Tym bardziej, że czas nas ogranicza. Doba ma tylko 24h. A Ty masz do dyspozycji określoną ilość czasu i zasobów, a przede wszystkim energii. Przecież nie chcesz pracować non stop, prawda? Podział zadań i przekazanie części z nich innym pomoże Ci lepiej zarządzać Twoim salonem kosmetycznym, a to przełoży się na większe efekty i wzrost liczby klientów. 

marketing salonu

Czy marketing salonu piękności jest dla Ciebie?

Zróbmy mały eksperyment!

Co robisz jeśli złamiesz nogę lub zachorujesz? Idziesz do lekarza specjalisty np. chirurga czy ortopedy? A może raczej zapisujesz się na jakiś kurs albo studia medyczne, żeby się wyleczyć? NIE!

No właśnie. To jest ryzykowne. Sama wiedza nie wystarczy, potrzeba jeszcze doświadczenia i praktyki! Każdy ma swoją specjalizację. Coś w czym jest najlepszy. W świecie marketingu jest podobnie. 

Twoją pasją jest wykonywanie zabiegów w Twoim salonie kosmetycznym, a naszą pasją jest marketing! 

Jesteśmy specjalistami od content marketingu!

Jesteśmy agencją marketingową, która wspiera właścicielki salonów kosmetycznych w osiąganiu najlepszych rezultatów! Dzięki wieloletniej znajomości specyfiki tego środowiska możemy zasugerować i pomóc Ci wdrożyć najlepsze pomysły na rozwój Twojego biznesu. A dzięki temu zmienić Twoje życie.

Każdego dnia podczas naszej pracy w agencji, współpracy z salonami kosmetycznymi zbieramy obserwacje i wyciągamy na ich podstawie wnioski, które pozwalają nam zyskać najlepsze wyniki. Przez lata doświadczeń wiemy dobrze co działa, a co nie.

Współpracujemy z salonami na każdym etapie rozwoju. Wiemy, co zrobić, żebyś zyskiwała nowych klientów każdego dnia.

Co nas wyróżnia w budowaniu strategii marketingowej salonu kosmetycznego w Internecie?

Innowacyjne podejście i skuteczne rozwiązania! 

Jesteśmy jedyną w Polsce agencją marketingową dla salonów kosmetycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie branży beauty. Znamy to środowisko od 15 lat. Z każdej strony i perspektywy – od pracy w gabinecie, wykonywaniu zabiegów, sprzedaży produktów, przez stanowiska kierownicze, aż po własny obiekt DAY SPA. Wiemy co zrobić, aby marketing kosmetyczny był skuteczny.

Wiemy, jak pozyskać zainteresowanie od nowych klientów salonu i wykorzystać potencjał lokalizacji salonu!

Patrzymy na Twój biznes całościowo.

Sukces salonu kosmetycznego zależy nie tylko od prowadzenia social mediów, czy planowania postów. Zależy także od zaangażowania w komunikację, sprzedaż, a także od Twojej organizacji pracy. Jednak to nie wszystko. 

Możemy podpowiedzieć Ci, co możesz zrobić i jakie szanse wykorzystać, aby uzyskać poprawę wyników!

Marketing salonu beauty.

Gwarantujemy realne efekty i grono potencjalnych klientów, dzięki promowaniu usług kosmetycznych!

Nasze wyniki są zawsze poparte faktami i liczbami. Wiemy, że zależy ci na tym, żebyś miała więcej klientów. Zapewnimy Ci skuteczną strategię marketingową dla Twojego salonu. Poprowadzimy social media, zajmiemy się stroną internetową i blogiem w taki sposób, aby zachęcić odbiorców do skorzystania z oferty Twojego gabinetu kosmetycznego. Promuj swoją firmę w mediach społecznościowych. Docieraj do swojej grupy docelowej. Dzięki temu baza klientów salonu będzie stale się powiększać.

Dlaczego warto mieć lojalnych klientów? To proste! Ponieważ to oni są najcenniejszą grupą odbiorców korzystających z usług salonu. Cieszysz się ich zaufaniem i lojalnością, a z ich polecenia będą przychodzić nowi klienci.

Jako agencja marketingowa sprawdzamy jakie rozwiązania przynoszą efekty dla Twojego salonu, a co trzeba poprawić. Dokładnie wszystko przeanalizujemy i zaproponujemy nowe rozwiązania, aby reklama salonu była jeszcze skuteczniejsza. Jak to robimy? Przede wszystkim przedstawiamy wszystkie te dane w przejrzystym raporcie, który otrzymujesz regularnie, tak byś mogła mieć pełen obraz tego, co robimy i jakie efekty osiągamy dla Ciebie!

Skorzystaj z naszego sposobu na skuteczny marketing salonu fryzjerskiego i kosmetycznego

Zyskasz profesjonalny marketing salonu kosmetycznego dopasowany do Twoich potrzeb. Opracujemy dla Ciebie plan marketingowy. Chcesz wiedzieć, co jest dla nas naprawdę ważne? Odpowiadamy!

 • Holistyczne, czyli kompleksowe spojrzenie na Twój salon kosmetyczny – chcemy pomóc Ci naprawdę skutecznie. 
 • Konkretne działania marketingowe i konkretne efekty – stawiamy na fakty, liczby i sprawdzone metody. 
 • Odpowiedzialność i zaangażowanie – we współpracy z Tobą damy z siebie wszystko. 
 • Skuteczna komunikacja – to podstawa owocnej współpracy. 
 • Transparentność –  rzetelnie pokażemy Ci rezultaty naszych działań. 
 • Stały rozwój – nieustannie się zmieniamy, by wciąż udoskonalać i poszerzać naszą ofertę, dla Ciebie. 
 • Rzetelna edukacja – zależy nam na tym, by dzielić się z Tobą wiedzą, którą posiadamy. 
 • Spokój płynący z Well– wiemy, co jest dla Ciebie najistotniejsze i chcemy pomóc Ci to osiągnąć! 

Oferujemy marketing w Internecie dla branży kosmetycznej!

Jakie powinny być działania marketingowe salonu? To proste! Usługi marketingowe dopasowane do Twoich potrzeb. W zależności od tego:

 • Czego potrzebujesz, 
 • W czym się specjalizujesz,
 • Ilu masz klientów,
 • Do czego dążysz, 
 • O czym marzysz,
 • Z jakimi problemami się mierzysz,
 • Jaką firmę prowadzisz,
 • Jakim budżet dysponujesz,
 • W jakiej lokalizacji i mieście działasz,
 • Jakie są działania Twojej konkurencji,
 • Innych istotnych szczegółów,

Razem z Tobą opracowujemy indywidualny plan marketingowy salonu dla Ciebie. To pozwoli nam zwiększyć wyniki, zgodnie z filozofią Well. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy Ci odpowiedni pakiet, który zagwarantuje najlepsze wyniki dla Ciebie. 

Jaki jest sekret skutecznych kampanii marketingowych?

Działania reklamowe salonu beauty są podobne do komponowania odpowiednio zbilansowanej diety. Możesz wybrać bar szybkiej obsługi i  mieszać ze sobą różne składniki w nadziei, że to zadziała. Możesz też wybrać catering dietetyczny, który sprawi, że dostarczysz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i zaczniesz czuć się znacznie lepiej.

Prowadzimy działania marketingowe w mediach społecznościowych, wykorzystujemy Google Ads, marketing e-mailowy … i nie tylko!

Chcesz dowiedzieć się, co dokładnie robimy, jako agencja marketingowa? Dowiedz się, jak Well marketing działa od środka!

Na początku zbieramy wszystkie informacje, które są nam niezbędne do opracowania strategii. To moment, w którym możesz przekazać nam wszystkie swoje pomysły, a my będziemy mogli zająć się ich realizacją. Promując Twój salon kosmetyczny skupiamy się na używaniu sprawdzonych narzędzi marketingowych. 

Dzięki skoordynowanej współpracy naszego zespołu, reklama jest spójnym i wyrazistym przekazem dla internetowych odbiorców, czyli Twoich potencjalnych klientów. Dzięki temu brzmi on mniej więcej tak:

“Do tego salonu kosmetycznego warto przyjść! Dowiedz się więcej na jego temat i umów się na wizytę.”

Tworzymy zgrany team, by marketing w branży beauty przynosił założone cele!

Dzięki pełnej empatii i szacunku atmosferze między pracownikami agencji możemy gwarantować najlepsze rezultaty naszym klientom.

Każdy z nas dokłada swoją Well – cegiełkę robiąc to, co kocha i w czym jest najlepszy – konsultacje biznesowe, przygotowywanie strategii marketingowej, obróbka zdjęć i przygotowywanie grafik, tworzenie treści, planowanie kampanii reklamowych, a także analizowanie wyników – za każdym z tych elementów stoją zaangażowani ludzie z Well.

Chcesz poznać nas biżej? KLIK!

Razem tworzymy agencję kreatywną Well marketing z misją i wartościami, które chcemy przekazywać naszym klientkom – właścicielkom gabinetów kosmetycznych. Uwielbiamy otrzymywać wiadomości takie jak ta: 

„Dzięki Wam mój salon wreszcie przynosi mi konkretny dochód, a ja nie muszę martwić się już o to co przyniesie jutro. Mam swoją stronę w internecie, zadbane profile w mediach społecznościowych, a mój salon kosmetyczny odwiedzało w tym miesiącu o wiele więcej klientów!”

Skuteczny marketing Twojego salonu kosmetycznego w sieci – to nasz cel! 

Chcemy pomagać kobietom takim jak Ty odnieść sukces! Gwarantujemy, że przeprowadzimy dla Ciebie skuteczne kampanie marketingowe w internecie! Zależy nam przede wszystkim na tym, byś mogła zwiększać swoje dochody, zarabiać konkretne pieniądze, a jednocześnie oszczędzać czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na rozwój lub odpoczynek.

Chcemy, by marketing, który oferujemy, rozwinął Twój biznes i zmienił Twoje życie na lepsze.

To Ty decydujesz, jak chcesz reklamować swój salon kosmetyczny!

Chcesz pozyskać nowych klientów do salonu kosmetycznego? Kreatywne pomysły, konkretne działania i widoczne efekty to nasza specjalność.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc zyskać więcej klientów. Chcemy abyś mogła rozwijać swój salon kosmetyczny!

Jesteśmy Well, stworzymy plan marketingowy dopasowany do Twoich potrzeb!

Zapewniamy spokój płynący z wyników. Wiemy co zrobić, aby reklama salonu była skuteczna, a strona internetowa salonu kosmetycznego przyciągała uwagę potencjalnych klientów.

Jeżeli czujesz, że filozofia Well może być czymś dla Ciebie i nasz zespół może Ci pomóc… to dlaczego nie spróbujesz? 

Pamiętaj, zawsze #BądźWell

Zajrzyj na nasze social media i poznaj lepiej nasze działania marketingowe!

Well marketing na Facebooku >KLIK<

 Well marketing na Instagramie >KLIK<

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *