Dla jakich salonów beauty dobra jest współpraca z agencją marketingową?

Współpraca z agencją marketingową. Czy to brzmi dla Ciebie zagadkowo? 

Spokojnie, jesteśmy tutaj po to, by wyjaśnić!

Firmy kosmetyczne, którym zależy na rozwoju, coraz częściej inwestują w marketing. I słusznie!

Skuteczny marketing to obecnie jeden z fundamentów dobrze rozwijającej się firmy. Właśnie dlatego jedną z najlepszych opcji jest nawiązanie współpracy ze skuteczną i doświadczoną agencją marketingową. Dlaczego? Ponieważ to oni znają się na rzeczy. Taka współpraca może przynieść Ci wiele korzyści!

 • Zależy Ci na wzroście wyników sprzedażowych?
 • Rozważasz inwestycję w marketing?
 • Może myślisz nawet o podjęciu współpracy z profesjonalistami?

Uprzedzamy, współpraca z agencją marketingową nie jest dla każdego!

Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, dla kogo współpraca z agencją marketingową jest dobrym pomysłem. 

 

Czy warto pomyśleć o dobrej agencji marketingowej?

Myślisz o współpracy firmy z branży wellness z agencją marketingową? Czemu nie! To może być świetny pomysł!

Wysokie wyniki w marketingu w mediach społecznościowych napędzają sprzedaż, co przyspiesza rozwój Twojej firmy kosmetycznej! Rozwój firmy oznacza coraz większe dochody, a to gwarantuje Ci upragniony spokój! 

Niestety, bez skutecznych działań marketingowych opartych  na znajomości branży, nie pozwoli na osiągnięcie najlepszych wyników biznesowych.

Jak osiągnąć upragniony cel? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Czy każdy zyska dzięki współpracy z agencją marketingową?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, prawda? Nic bardziej mylnego. Nie każda firma beauty, czy wellness potrzebuje wsparcia ze strony agencji marketingowej.

Agencja marketingowa wbrew pozorom nie jest dla każdego

Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponieważ produkt, który jest dla wszystkich… po prostu nie istnieje! (No dobra, może tylko zupa pomidorowa.) Nieźle namieszaliśmy, co?

Więc, najwyższy czas przejść do rzeczy.

współpraca z agencją marketingową

Czy warto zainwestować? Dla kogo NIE jest współpraca z agencją marketingową?

Dla firmy z własnym, wewnętrznym działem marketingu, który przynosi wspaniałe efekty
 • Prowadzisz taką firmę?
 • Twój dział marketingu to zgrany zespół?
 • Dostarczają najwyższe wyniki?
 • Sprzedaż wzrasta? 
 • Firma ma stabilną pozycję na rynku?
 • Rozpoznawalność Twojej firmy jest na wysokim poziomie?

Jeżeli nie masz żadnych zastrzeżeń do swojego zespołu, gratulujemy! Wygląda na to, że wszystko jest w porządku i nie potrzebujesz współpracy z agencją. Życzymy Ci wielu sukcesów!

Jest jeszcze jedna możliwość.

Dla firmy, która nie jest gotowa na rozpoczęcie współpracy z agencją

Z czego może to wynikać? Zastanawiasz się, czy to dotyczy również Ciebie? Przemyśl poniższe pytania i odpowiedz na nie szczerze. Dowiedz się, co Cię ogranicza!

Być może:

 • Nie ufasz agencji i przez to będziesz automatycznie podważać każdy pomysł ekspertów?
 • Uważasz, że agencja dla firmy to strata czasu i pieniędzy?
 • Sądzisz, że nic nie zmieni Twojego negatywnego nastawienia?
 • Chcesz zrobić wszystko za wszelką cenę samodzielnie?
 • Myślisz, że wiesz wszystko najlepiej i nie potrzebujesz pomocy?
 • Nie będziesz współpracować z agencją?
 • Nie chcesz się zaangażować we współpracę?
 • Odpisanie na jednego maila to dla Ciebie zbyt wiele?
 • Uważasz, że możesz się tego wszystkiego nauczyć od podstaw?
 • Masz bardzo dużo czasu poza prowadzeniem firmy kosmetycznej?
 • Masz wysokie wyniki, które Cię satysfakcjonują?
 • Zamierzasz stworzyć wewnętrzny dział marketingu od podstaw?
 • Stać Cię na to wszystko?

Jeżeli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”zastanów się, czy czujesz się z tym dobrze.

To nic złego i wszystko jest w porządku. Być może po prostu nie potrzebujesz współpracy z agencją marketingową.  To bardzo rzadka sytuacja, ale mimo to możliwa.

A co jeśli nie?

Przemyśl to wszystko na spokojnie. Zastanów się, co kryje się za Twoimi obawami, nazwij swoje wątpliwości. Czego potrzebujesz, żeby osiągnąć swoje cele?

Pamiętaj. Jedyną osobą, która może to wszystko zmienić, jesteś Ty!

Jaka jest przewaga agencji marketingowej? Jak wygląda współpraca z agencją marketinową?

Przyjrzyjmy się temu! Decydując się na współpracę z agencją marketingową, zyskujesz cały zespół ekspertów, który pracuje na wysokie wyniki sprzedażowe dla Twojej firmy. Czym się zajmuje  agencja marketingowa? Agencja marketingowa dba o odpowiednią optymalizację Twojej witryny, aby łatwo można było ją wyszukiwać na tle różnych firm, seo, reklamy w Google Ads, wizerunek marki czy analizę raportów z działań marketingowych. Koszty współpracy są dużo niższe, czas i zaangażowanie właściciela firmy jest mniejsze, a efekty mogą być nieporównywalnie lepsze!

Czy to znaczy, że trzeba całkowicie zrezygnować z wewnętrznego działu marketingu?

Niekoniecznie.

Jeżeli masz taką możliwość, warto współpracować z osobą zajmującą się marketingiem. Taki pracownik będzie łącznikiem i nawigacją między Twoją firmą a agencją marketingową.

To jest bardzo korzystne dla każdej ze stron.

Dzięki temu Ty, jako właściciel firmy nie musisz martwić się o kontakt z agencją marketingową i będziesz w stanie zająć się tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Osoba od marketingu ma pełną kontrolę nad tym, co się dzieje. A agencja marketingowa na bieżąco otrzymuje materiały w postaci zdjęć i nagrań, co sprawia, że specjaliści mogą zająć się tym, co robią najlepiej, czyli marketingiem!

współpraca z agencją marketingową

Przygotowanie content marketingu, dbanie o pozycjonowanie strony i wpisy na Linkedin, czyli co robimy, jako agencja Well marketing?

Zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z marketingiem dla firm z branży wellness, w tym także z branżą beauty. Pomagamy właścicielom firm. Zajmujemy się m.in. przeprowadzaniem skutecznych kampanii reklamowych (jeżeli chcesz dowiedzieć się, ilu nowych klientów możesz dzięki temu otrzymać, sprawdź tutaj >KLIK<) czy prowadzeniem firmowych profili w social mediach (a jeżeli chcesz poznać tajniki social mediów, wpadnij tutaj >KLIK<). Kluczem do sukcesu jest dobry i skuteczny marketing dopasowany o Twoich potrzeb. 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do trzech grup:

 • Do właścicieli hoteli, 
 • Do producentów kosmetyków i sprzętu specjalistycznego,
 • Do kosmetologów prowadzących salony lub kliniki medycyny estetycznej.

Komu nie pomożemy?

Mamy bogate doświadczenie z różnymi klientami, dlatego wiemy, że współpraca nie zawsze przebiega w satysfakcjonujący dla obu stron sposób. Chcemy zapobiec takim sytuacjom, ponieważ zależy nam na dostarczaniu konkretnych wyników naszym klientom.

Trudno jest pomóc osobom uprzedzonym i automatycznie negującym nasze działania na każdym kroku.  Takim, które z jakichś powodów nie są jeszcze gotowe na współpracę z agencją. Nie masz czasu, aby odebrać telefon lub odpisać na maila?

Szanujemy Twój czas. Szanujemy naszą pracę.

Dwie główne przeszkody uniemożliwiające współpracę to:

 • Brak zaufania,
 • Brak zaangażowania.

Jako agencja podejmujemy współpracę, by świadczyć najlepsze usługi dla naszych klientów.  A współpraca to relacja obu stron.

Zaangażowanie tylko jednej strony to zdecydowanie za mało.

Szeroki zakres usług naszej agencji to nie wszystko. Szanujemy Twój czas, dlatego gramy w otwarte karty. Nie ukrywamy tego, co jest dla nas najważniejsze.

Jak podejmujemy decyzję o współpracy?

Pierwsza rozmowa i wypełnienie ankiety są dla nas kluczowe. Często od nich zależy przebieg późniejszej współpracy. Jeżeli ktoś nie może poświęcić 15 minut na wypełnienie ankiety – nie będziemy mogli mu pomóc, ponieważ nie otrzymamy potrzebnych nam informacji.

Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, kiedy osoba wypełniająca ankietę zaangażuje się w pełni i przekaże nam wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Kiedy otrzymamy konkretny materiał i będziemy mogli zabrać się do pracy – opacować strategię z zakresu marketingu doapsowanego do Twoich potrzeb. 

Zależy nam na tym, by znaleźć nić porozumienia i wypracować najlepsze rozwiązania. Chcemy zapewniać naszym klientom realne efekty.

Pamiętaj, im więcej dowiemy się na temat Twojej firmy, produktów lub usług, Twoich potrzeb i Twoich problemów – tym lepiej będziemy mogli Ci pomóc! Chcemy zmienić Twoją firmę i Twoje życie dzięki skutecznemu marketingowi! Wspólnie podejmiemy działania mające na celu rozpromować Twój biznes.

Zależy nam na Twoich wynikach, dlatego chcemy zadbać o to, by były jak najwyższe. Zwróć szczególną uwagę na to co chcesz osiągnąć oraz to jakim budżetem dysponujesz. To od tego w dużej mierze zleżeć będą nasze dalsze działania. Pamiętaj, że potrzebujemy szczegółowych informacji o Twojej firmie. 

Jak wybrać agencję? Współpraca z agencją marketingową – co jest dla nas najważniejsze?

W Well marketing uważamy, że zaangażowanie i wzajemne zaufanie to podstawa owocnej współpracy.

Nie musisz wiedzieć, czego dokładnie potrzebujesz. Najważniejsze, że jest to, że czujesz i chcesz coś zmienić – oczywiście na lepsze!

Masz cel – rozwój swojej firmy w branży beauty.

Możemy zrobić to razem! Pamiętaj, że agencja marketingowa może  pomóc Ci osiągnąć sukces!

Z naszą wiedzą i doświadczeniem nie tylko w marketingu internetowym, ale również w branży wellness i w sprzedaży – tworzymy drużynę nie do pokonania! Osoby zatrudnione w naszej agencji to prawdziwi specjaliści. Wystarczy, że nam zaufasz i z otwartym umysłem wejdziesz w tę relację.  Poważnie potraktuj współpracę z nami, zaangażuj się w rozwój swojej firmy, a my zajmiemy się już całą resztą.

Chcesz dowiedzieć się, co jest dla nas ważne? Sprawdź artykuł, w którym opowiadamy o naszej filozofii Well – >KLIK<!

Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań, jeśli opowiesz nam o tym, czego potrzebujesz. Zależy nam na osiągnięciu konkretnych wyników. Dla Ciebie!

Porównaj oferty różnych agencji, ich reklamy w Internecie, dzialania agencji, sprawdź co agencja oferuje i wybierz tą, która jest najbliższa Twojemu sercu. 

współpraca z agencją marketingową

Nie wiesz, czy potrzebujesz usług specjalisty ds. marketingu?

Jeżeli nadal nie masz pewności czy współpraca z agencją marketingową, to coś dla Ciebie – skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, co i jak możesz zrobić, aby uzyskać najlepsze wyniki sprzedażowe.

Jeżeli teraz masz w głowie wiele pytań lub potrzebujesz dodatkowych informacji – możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji >KLIK<! 

Co to takiego?

To rozmowa z naszym ekspertem o Twoim biznesie. Zyskasz odpowiedzi na Twoje pytania, profesjonalną poradę i wskazówki dotyczące rozwoju Twojej firmy.

Nie musisz się martwić!

Ponieważ taka rozmowa nie zobowiązuje Cię do niczego. Nie ma żadnych ukrytych haczyków!

Jesteśmy Well, chcemy Ci pomóc osiągnąć wymarzony spokój.

Konsultacja jest bezpłatna i dotyczy wyłącznie Twoich pytań i potrzeb. Ta rozmowa jest dla Ciebie. A jej głównym celem jest wsparcie Twojej firmy.

Spokojnie. Nie będziemy Cię namawiać i przekonywać za wszelką cenę, że nasza opcja jest dla Ciebie jedyna i najlepsza. Owszem, nasza oferta z pewnością jest dla Ciebie bardzo korzystna.

Ale to Ty samodzielnie decydujesz, czy z niej skorzystasz.

Zależy nam na tym, żeby to była świadoma decyzja.

Jesteśmy Well marketing, zapewniamy spokój płynący z wyników!

Stawiamy na szczerość, zaufanie i zaangażowanie.

Chcemy, żeby nasi klienci podejmowali same przemyślane i rozsądne decyzje.

Chcesz do nich dołączyć?

Pamiętaj, zawsze #BądźWell

Poznaj nas bliżej!

Well marketing na Facebooku >KLIK<
Well marketing na Instagramie >KLIK<

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *