Agencja marketingowa Well marketing. Marketing internetowy dla salonów beauty.

Jesteśmy Well marketing i zapewniamy spokój płynący z wyników! Jeżeli prowadzisz firmę kosmetyczną i nie wiesz jak pozyskiwać nowych klientów oraz prowadzić kampanie marketingowe  – tutaj z pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Kim jesteśmy,
 • Jaka jest filozofia Well,
 • Jak możemy pomóc Ci rozwinąć Twoją firmę,
 • I czym się dokładnie zajmujemy.

 

Agencja marketingowa Well marketing – co to takiego?

Termin „agencja marketingowa” słyszałaś już wiele razy, ale nadal nie wiesz, co dokładnie kryje się pod tą nazwą?  Spieszymy z wyjaśnieniem!

Agencja to zewnętrzna firma, która zajmuje się wsparciem przedsiębiorców w planowaniu strategii marketingowej, która pozwoli zwiększyć wyniki sprzedaży. Zajmują się m.in. prowadzeniem social mediów, tworzeniem stron internetowych i reklamowaniem Twoich usług, tak abyś Ty mogła skoncentrować się na rozwijaniu Twojego biznesu!

Czy współpraca z agencją to dobry pomysł dla Twojej firmy? Sprawdź sam i poznaj nas bliżej!

Jak najbardziej!

Ponieważ dzięki temu możesz zyskać nowych klientów, poprawić swoje wyniki sprzedażowe i zwiększyć dochody! 

Najważniejsze jest jednak to, że zbudujesz trwałą i solidną markę, a dzięki temu zyskasz świetne wyniki sprzedażowe.  Pamiętaj, że profesjonalne podejście do klienta jest kluczem do pozyskania nowych klientów. 

Poznaj klucz do sukcesu!

Marketing internetowy sprawia, że Twoja firma kosmetyczna będzie rozpoznawalna w Internecie. A to sprawi, że klienci, chętniej niż z konkurencją, skontaktują się z Tobą, by kupić Twoje produkty lub skorzystać z Twoich usług. Salon kosmetyczny zwiększy swoje dochody.

A Ty nie będziesz musiała nigdy więcej martwić się o planowanie działań marketingowych. Twoim priorytetem będzie zadbanie o klientów, którzy postanowili obdarzyć Cię swoim zaufaniem.

Agencja marketingowa - współpraca

Czy wiesz, że możesz zyskać nawet więcej? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Wreszcie będziesz miała czas dla rodziny, na wyjście do kina, romantyczną kolację, wypad z przyjaciółmi, których kochasz albo czas tylko dla siebie na nadrobienie ulubionego serialu czy książki. Będziesz mogła spędzić czas w taki sposób, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy.

Zastanów się…
 • Kiedy ostatnio spędziłaś czas tak, jak tego chciałaś?
 • Kiedy byłaś na „wakacjach” od zmartwień związanych z prowadzeniem firmy?
 • Na co przeznaczyłabyś dzisiaj taki czas?
 • Co Cię powstrzymuje?

I teraz uważaj, bo mamy rozwiązanie. 

Inwestując w solidny marketing, zaczniesz spać spokojnie! Dzięki współpracy z Well dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. 

Chcesz wiedzieć, skąd my to wszystko wiemy i na czym opieramy nasze działania?

To proste! Ponieważ zajmujemy się skutecznym marketingiem dla branży wellness, czyli również branży beauty, nie od dzisiaj!

Słyszałaś o Well marketing?
 • Nie? Zaraz to nadrobimy!
 • A może dobrze nas znasz? Jesteś na bieżąco z aktualnościami i regularnie czytasz naszego bloga?

Niezależnie od tego, czy spotkaliśmy się już wcześniej, czy dopiero teraz… Poznajmy się bliżej!

 Jesteśmy specjalistami od content marketingu!

Jesteśmy agencją marketingową, która wspiera przedsiębiorców z branży wellness, w tym także branży beauty. Dzięki wieloletniej i solidnej znajomości specyfiki tego środowiska możemy zasugerować najlepsze pomysły na rozwój Twojego biznesu. I zmienić Twoje życie.

Skąd pomysł na marketing kosmetyczny?

Jak wszystkie najlepsze pomysły, czyli…

Z doświadczenia życiowego!

Marcin, założyciel agencji marketingowej Well marketing, wcześniej współpracował z różnymi agencjami jako przedsiębiorca prowadzący własne day SPA. Jego doświadczenia z agencjami, były… różne. Zdarzało się, że zatrudnieni profesjonaliści, byli profesjonalistami tylko w teorii, a ich działania nie przynosiły skutecznych efektów.

Co się okazało?

Okazało się, że jest wiele poważnych problemów związanych ze współpracą z agencjami marketingowymi. 

Trzy najpoważniejsze trudności z jakimi musi mierzyć się przedsiębiorca prowadzący małą lub średnią firmę to:

 • niekompetencja, czyli niewystarczający poziom wiedzy w zakresie marketingu. W skrócie, ludzie z agencji często nie znali się na tym czego się podejmowali.
 • brak transparentności, czyli m.in. brak dokładnych informacji na temat realnych kosztów współpracy. O co w tym chodzi? Na faktyczne działania marketingowe szło dużo mniej pieniędzy niż powinno, a klient nie był o tym informowany.
 • zbyt wąska specjalizacja, czyli koncentracja wyłącznie na jednym obszarze marketingu np. przygotowywanie jedynie treści. Musisz wiedzieć, że to trochę za mało, żeby cieszyć się konkretnymi wynikami.
Czy musi tak być?

Oczywiście, że nie!

Dlatego Marcin postanowił to zmienić! I tak właśnie powstało Well marketing.

Teraz dobrze wiemy, jak wygląda sytuacja zarówno z perspektywy klienta branży wellness, jak i agencji marketingowej. Dzięki temu możemy zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty współpracy, by zmaksymalizować efekty. Dzisiaj zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm i spełnianiu marzeń.

Dlaczego zajmujemy się tylko branżą wellness i beauty?

Jak to zwykle bywa…

Z pasji!

Marcin posiada doświadczenie w wellness od blisko 14 lat. Przez ten czas zdążył dokładnie poznać specyfikę branży. Dzięki temu wymagania, jakim musi sprostać taki przedsiębiorca na każdym poziomie prowadzenia biznesu, a także jego oczekiwania, nadzieje, problemy – dzisiaj nie są nam obce.

W odpowiedzi na te trudności Marcin mógł zacząć i zaczął opracowywać konkretne strategie, które mogłyby rozwiązać znaczną część tych problemów. Takie, które przyniosą odpowiedź na pytanie, zadawane sobie przez wielu przedsiębiorców: „jak to wszystko ma działać?”

Obserwacje, wnioski i pomysły zebrane przez Marcina w połączeniu z zaangażowaniem i kreatywnością całego naszego zespołu sprawiły, że… powstała wyjątkowa agencja Well marketing!

Jaka jest misja naszego zespołu?

To całkiem proste… Chcemy zmieniać życie ludzi dzięki marketingowi!

Dlaczego? Ponieważ Well marketing, to coś więcej niż tylko marketing.

To filozofia życia Well, to droga do spokoju.

Patrzymy na Twój biznes całościowo.

Wiemy, że sukces marki czy salonu kosmetycznego zależy nie tylko od algorytmów w mediach społecznościowych, czy promowania postów. Zależy także od Twojego zaangażowania w komunikację, w sprzedaż, a także od Twojej organizacji pracy, słuchaniu potrzeb klienta… i nie tylko.

Możemy podpowiedzieć Ci, co możesz zrobić i jakie szanse wykorzystać, aby uzyskać poprawę wyników. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i pełen profesjonalizm.  

Agencja marketingowa dla salonów kosmetycznych

Jakie są nasze wartości? 

Chcesz wiedzieć, co jest dla nas naprawdę ważne? Odpowiadamy!

 • Holistyczne, czyli kompleksowe spojrzenie na Twój biznes, nie tylko przez pryzmat marketingu, ponieważ chcemy pomóc Ci naprawdę skutecznie. 
 • Konkretne działania i konkretne efekty, ponieważ stawiamy na fakty, liczby i sprawdzone metody. 
 • Odpowiedzialność i zaangażowanie, ponieważ we współpracy z Tobą damy z siebie wszystko. 
 • Skuteczna komunikacja, ponieważ to podstawa owocnej współpracy. 
 • Transparentność, ponieważ rzetelnie pokażemy Ci rezultaty naszych działań. 
 • Stały rozwój, ponieważ nieustannie się zmieniamy, by wciąż udoskonalać i poszerzać naszą ofertę, dla Ciebie. 
 • Rzetelna edukacja, ponieważ zależy nam na tym, by dzielić się z Tobą wiedzą, którą posiadamy. 
 • Spokój płynący z Well, ponieważ wiemy, co jest dla Ciebie najistotniejsze i chcemy pomóc Ci to osiągnąć! 

Oferujemy marketing dla branży kosmetycznej i wellness!

Usługi marketingowe dopasowane do potrzeb. W zależności od tego:

 • Czego potrzebujesz, 
 • W czym się specjalizujesz,
 • Do czego dążysz, 
 • Czy znasz potrzeby swoich klientów,
 • O czym marzysz,
 • Z jakimi problemami się mierzysz,
 • Jaką firmę prowadzisz,
 • Jakim budżet dysponujesz,
 • W jakiej lokalizacji,
 • Jakie są działania Twojej konkurencji,
 • Innych istotnych szczegółów i dodatkowych informacji,

Razem z Tobą opracowujemy indywidualną strategię rozwoju dla Twojej firmy, która pozwoli nam zwiększyć wyniki, zgodnie z filozofią Well.

Zajmujemy się prowadzeniem social mediów…i nie tylko!

Chcesz dowiedzieć się, co dokładnie robimy, jako agencja marketingowa? Poznaj nasz proces tworzenia i dowiedz się, jak Well marketing działa od środka. Zobacz, czym zajmujemy się na każdym etapie naszej pracy w celu pozyskiwania klientów i promocji Twojego salonu.

Konsultacja i tworzenie strategii marketingowej

To pierwszy etap, podczas którego zbieramy wszystkie informacje, które są nam niezbędne do opracowania strategii działania. To moment, w którym możesz przekazać nam wszystkie swoje pomysły, a my będziemy mogli zająć się ich realizacją. Na podstawie tego planu możemy przejść do kolejnych działań, czyli realizacji kampanii reklamowej. Proces ten przebiega bardzo sprawnie – zależy nam na Twoim rozwoju. Kampanie reklamowe mogą być prowadzone w Facebook Ads, Google Ads w taki sposób, aby wyróżniały się na tle konkurencji. 

Estetyczne grafiki

Obróbka zdjęć przy pomocy specjalistycznych programów graficznych pozwala nam uzyskać estetyczny efekt końcowy spójny z wizerunkiem salonu kosmetycznego, dla którego tworzymy. Uwzględniamy dotychczasową i tą oczekiwaną kolorystykę firmową, ważne elementy graficzne np. motyw kwiatowy, jeśli Twoja firma taki posiada. Jeżeli nie, stworzymy wszystko od początku. Tworzymy grafiki dedykowane Twoim potrzebom. Kmunikacja wizualna marki jest dopasowana do kanałów komunikacji. 

Dbamy o to, aby grafiki wyróżniały się na tle innych i zwracały uwagę odbiorców w social mediach.

Angażujące treści

Po zapoznaniu się z materiałami i opracowaniu persony osoby odpowiedzialne za tworzenie treści zabierają się do pracy.

Dzięki skierowaniu tekstu do konkretnego odbiorcy są spersonalizowane i budzą więcej zainteresowania. Budują, a później wzmacniają zaufanie. Posługujemy się przede wszystkim językiem korzyści, koncentrując się m.in. na zaletach płynących z zakupienia Twoich produktów lub usług. W zależności od salonu czy firmy tworzymy mnóstwo różnych treści:

 • Wizerunkowe,
 • Sprzedażowe,
 • Promocyjne,
 • Edukacyjne,
 • Angażujące,
 • I inne.

Treści te dopasowane są do potrzeb klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę marketingową Twojego salonu. 

Puszczenie materiałów w świat!

To etap łączenia wszystkich elementów w całość!

Niezależnie od tego co dla Ciebie tworzymy, czy reklamę, czy social media jest to czas, w którym grafika i treść zamieniają się w gotowy do promowania w social mediach materiał. Dzięki skoordynowanej współpracy całość reklamy tworzy razem spójny i wyrazisty przekaz dla internetowych odbiorców, który brzmi mniej więcej tak: „To jest salon kosmetyczny, który warto odwiedzić! Dowiedz się więcej na jego temat i umów się na wizytę.”

Analiza efektów

To czas podsumowań.

Sprawdzamy jakie rozwiązania przynoszą zachwycające efekty, a co trzeba jeszcze poprawić. Dokładnie wszystko analizujemy i proponujemy nowe rozwiązania, by wzrost był jeszcze większy.

Przedstawiamy wszystkie te dane w przejrzystym raporcie, który otrzymujesz, tak byś mogła mieć pełen obraz tego, co robimy i jakie efekty osiągamy dla Ciebie!

Agencja marketingowa

Tworzymy zgrany team, by zapewnić najlepsze warunki współpracy!

Dzięki pełnej empatii i szacunku atmosferze między pracownikami agencji możemy gwarantować najlepsze rezultaty naszym klientom.

Każdy z nas dokłada swoją Well – cegiełkę robiąc to, co kocha i w czym jest najlepszy – konsultacje biznesowe, przygotowywanie strategii marketingowej, obróbka zdjęć i przygotowywanie grafik, tworzenie treści, planowanie kampanii reklamowych i analizowanie wyników – za każdym z tych elementów stoją zaangażowani Ludzie Well.

Chcesz poznać nas lepiej? Sprawdź, kim jesteśmy >KLIK<

Razem tworzymy agencję kreatywną Well marketing z misją i wartościami, które chcemy przekazywać naszym klientom.

Skuteczny marketing internetowy dla Ciebie – to nasz cel! 

Chcemy pomagać właścicielom firm kosmetycznych takim jak Ty odnieść sukces! Zależy nam na tym, byś mogła zwiększać swoje dochody, zarabiać konkretne pieniądze, a jednocześnie oszczędzać czas, który możesz wykorzystać dowolnie – na rozwój lub odpoczynek.

Chcemy, by marketing, który oferujemy, rozwinął Twój biznes i realnie zmienił Twoje życie na lepsze.

To Ty decydujesz co i jak chcesz zrobić!

Kreatywne pomysły, konkretne działania i widoczne efekty to nasza specjalność.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc zyskać więcej klientów i zagwarantować spokojny sen!

Agencja marketingowa i skuteczny marketing

Jesteśmy Well!

Zapewniamy spokój płynący z wyników.

Jeżeli czujesz, że filozofia Well może być czymś dla Ciebie i nasz zespół może Ci pomóc… to dlaczego nie spróbujesz?

Pamiętaj, zawsze #BądźWell

Zajrzyj na nasze social media i bądź na bieżąco z nowościami!

Well marketing na Facebooku >KLIK<
Well marketing na Instagramie >KLIK<

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *